תאורת לד – הקטנה שבגדולות

תאורת לד – הקטנה שבגדולות

השנים האחרונות מביאות עמן מגוון עצום של חידושים ופתרונות בתחומים שונים בחיינו. איכות החיים של האדם המערבי הולכת ומתפתחת ותודות לטכנולוגיות המתקדמות כיום אנו זוכים לראות המצאות מרשימות ועוצרות נשימה. תאורת הלד הינה בין ההמצאות הללו.

תאורת הלד הינה בין ההמצאות המהפכניות בתחום התאורה ובכלל. היא מתאפיינת בחסכון משמעותי בחשמל, בשמירה על איכות הסביבה, בעיצוב מרשים וביעילות מרשימה בהפקת עצמה חזקה של אור, במגוון רחב של שימושים וייעודים ובעלות תחזוקה מינימלית. בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר נורות לד במגוון צבעים וצורות, עוצמות תאורה ומרחקי הארה.

החל מתאורת כבישים ושלטי חוצות, דרך תאורת משרדים מתקדמים ועד לעיצוב בתי יוקרה פרטיים – יתרונותיהן של נורות הלד רק הולכות ומתרבות עם כל שנה ועם כל פיתוח נוסף. הלד הינה שיטת תאורה ייחודית המאפשרת בנייה של נורה קטנת ממדים במיוחד – המפיקה אור רב עצמה. הלד הינה בין הפיתוחים המצויים תמיד בתהליכי התקדמות מתמדת – תודות למחקרים בתחום ותעשייה ענפה המבוססת על גילוי שיפורים משמעותיים בתאורת הלד.

חסכונית ויעילה

נורות הלד הינן חסכוניות עד כדי צמצום של 80% בצריכת החשמל. למעשה, צריכתן של נורות הלד קטנה פי 10 (!) פחות מאשר צריכת החשמל של נורת ליבון רגילה. מאידך, אורך החיים של נורות הלד הינו מהמרשימים ביותר: בין 15-50 אלף שעות תאורה. זהו משך הזמן הארוך ביותר בין סוגי הנורות הקיימים כיום. מאחר וכמעט שאין צורך בהחלפת נורת לד נהוג למקמה בתוך נישות גבס מעוצבות ובמקומות נסתרים, המעניקים לחלל תחושה קסומה של אור חבוי.

תודות לפופולאריות ההולכת וגואה של נורות הלד ניתן כיום למצוא מגוון עצום וכמעט אינסופי של דגמים וצורות, צבעים ועיצובים יוצאי דופן המעניקים לכל חלל מראה קסום, פסטורלי, רומנטי או אמנותי. נורות הלד מעניקות עיצוב מחודש

אורך חיים משך חיי נורת לד הוא בין 15-50 אלף שעות – זמן הארוך במאות אחוזים מכל נורה אחרת. אורך חיי הנורה, אשר מתורגם לשנים ארוכות של הארה רציפה, מאפשר תחזוקה מינימלית. בזכות זאת נורת הלד מתאימה להתקנה במקומות שאינם נגישים בקלות. באמצעות נורות הלד ניתן להאיר מרפסות ונישות גבס מעוצבות, ארונות זכוכית וקירות דקורטיביים, מסדרונות והולים, אולמות וחללי תצוגה, גינות ולמעשה כל חלל רצוי.

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

עקבו אחרינו