תאורה לבית רעננה

תאורה לבית רעננה

כאשר חושבים על עיצוב תאורה בבית, למעשה מדובר במשימה די מורכבת אשר טומנת בחובה בחירה קפדנית והכרה מלאה של מגוון סוגי גופי התאורה שקיימים בשוק וכמובן התאמתם באופן מושלם בחלל הבית, כך שמעבר לאור רך ונעים בחלל הם יקנו לכם גם מראה עיצובי שמתאים בקפידה לאופי וסגנון ביתכם.

אם בעבר היינו מסתפקים בגופי תאורה פשוטים כמו – פלורוסנטים המוכרים לנו היטב, כיום נראה כי תחום התאורה שינה את פניו ונוספו לו שחקנים חדשים בזירה שיכולים להעניק לכם בית יפה ומרשים כאילו הוא לקוח מתוך קטלוג עיצוב.

אז בואו נראה אילו גופי תאורה הם הפופולריים יותר והיכן ניתן למקם כל גוף תאורה:

גופי תאורה שקועים – את גופי התאורה הללו ניתן לשלב בין קירות גבס ונישות, על מנת לקבל תאורה רכה או כאשר ברצונכם תאורה רומנטית ולא חזקה מידי.
תוכלו לשלב את גופי תאורה אלו במסדרונות בבית, במטבח, באמבטיה ובכלל בכל מקום בו תרצו תאורה רכה ולא חזקה מידי.

ספוטים – ספוטים הם די דומים לגופי תאורה שקועים, אך הם בולטים יותר ונועדו לייצר תאורה ממוקדת על אובייקט מסוים, בין אם מדובר על תאורה מעל מראה, בחדר ארונות על תמונה בסלון, כחלק מהתאורה בגינה פרטית או במרפסת שמש על צמחיה או על רהיטי הגן. הספוטים נחלקים למספר רב של סוגים אם זה חיבור שונה, סוג ההברגה, עוצמה וזווית ההארה הרצויה.

מנורות תליה – הן מגיעות בקשת רחבה של עיצובים מרשימים אותם תוכלו לשלב במספר מקומות בחלל הבית, אם זה מעל שולחן האוכל, מעל הדלפק במטבח, במסדרונות, בחלל הסלון ולמעשה בכל מקום שבו תרצו מראה מרשים של מנורות המשתלשלות מהתקרה בצורה דקורטיבית ומרשימה.

מנורות קיר – מנורות אלו הן צמודות לקיר, בין אם מדובר במנורות לחלק החיצוני של המבנה, לחלל הסלון, למסדרונות, לחדרי אמבטיה ושירותים ולמעשה לכל מקום שתרצו, אך כמובן שיש להתאים את העיצוב בקפידה לחלל הבית.

צמודי תקרה – מנורות צמודי תקרה הם מרהיבות ביופיין ואותן משלבים בבתים קלאסים מודרניים בדרך כלל בחללים גדולים כמו חלל הסלון.
צמודי תקרה מגיעים בקשת רחבה של עיצובים מרשימים שלא ניתן להתעלם מהם כלל. היתרון הבולט של צמודי תקרה שהם קטנים יחסית, אך מעניקים עוצמת אור גבוהה.

מנורות גן לגינה ולחצר – יש לא מעט מנורות אותם ניתן לשלב בגינה או במרפסת הפרטית, אם זה תאורה ממוקדת של ספוטים על הצמחייה בגינה, פלורסנטים להארה על פינת האוכל והריהוט גן ונראה כי המבחר בתחום זה הוא עצום.

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

עקבו אחרינו