תאורה לאמבטיה באזור רעננה

תאורה לאמבטיה באזור רעננה

אם נביט לרגע לחלל האמבטיה, נראה כי מעבר לחיפויי הקיר ולאמבטיה עצמה, התאורה היא פריט דומיננטי בחלל, כך שבעת עיצוב חדר האמבטיה, כדאי להשקיע רבות בתאורה על מנת להשלים את העיצוב המרהיב, מה שיעצים את המראה הכללי שלה ואת החוויה עצמה בעת אמבטיה מפנקת.

http://tandr.co.il/media/k2/items/cache/56dab2b3675237b0ba79395c67ee9ae4_L.jpg?t=1453643023

כיצד תוכלו להתאים תאורה לאמבטיה בצורה מושלמת?
אם הנכם מתגוררים באזור השרון, תוכלו ליהנות ממגוון חנויות באזור אשר מציעותתאורה לאמבטיה באזור רעננהבמבחר רב של צבעים ודקורציות שלא מותירים מקום לדמיון.
ההתפתחות בתחום העיצוב ובפרט בתחום התאורה לאמבטיה, תוכל לספק לכם היצע רב של גופי תאורה בסגנונות שונים אשר ישלימו את העיצוב הכולל של האמבטיה ויקנו לכם חוויה מפנקת מאין כמוה.
בשל תנאי הלחות באמבטיה, חשוב להקפיד על תאורה בסגנון מסוים, כדי להבטיח את עמידותה והארה מושלמת גם בעת אמבטיה חמה כשכולה מכוסה באדים.
דבר נוסף, הקפידו על תאורה מספיקה באזורים מסוימים בהם אתם נוהגים לבצע פעולות שונות מהלך השהות בחדר כמו למשל- תאורה חזקה מעל הכיור, כך תוכלו להתגלח בצורה אפקטיבית, או מעל האסלה במידה ואתם חובבי קריאה, מעל האמבטיה עצמה אם אתם חובבי אמבטיות קצץ ושמנים וכך הלאה.
כמו כן, תוכלו לתלות מראה גדולה אשר תגדיל את החלל מבחינה ויזואלית ועליה לתלות תאורה ישירה, כך תקבלו השתקפות ברורה מהמראה בעזרת תאורה זאת.

למה חשוב להקפיד על בחירת תאורה נכונה באמבטיה?
ראשית, עליכם לדעת כי בחירה נכונה שלתאורה לאמבטיה באזור רעננהתוכל לתת אשליה אופטית של מרחב גדול וכך היא תיצור אווירה חמימה ורגועה, דבר זה יעיל כאשר מדובר בחללים די קטנים, כך שהתוצאה המתקבלת היא – חדר גדול ומואר.
כמו כן, עליכם לקחת בחשבון בעת התכנון גם את מיקום נקודות החשמל עבור התאורה, כך שלא תצטרכו לשבור קירות ולהתעסק בכל הקשור לתאורה במידה ומדובר בעיצוב ובנייה מחדש של חדר האמבטיה, אך אם מדובר בשיפוץ מקומי, תוכלו להיעזר בשיפוצניקים שיחברו נקודות חשמל לטובת התקנת התאורה החדשה.

מהן האופציות הקיימות מבחינת תאורה באמבטיה?
כאשר מדברים על הספקטרום שבין אור לחושך, נראה כי יש עולם שלם של גוונים, צבעים, דקורציות ועוצמות שונות, אך כאמור בעת בחירת תאורה לאמבטיה באזור רעננה, עליכם לקחת את הפרמטרים הבאים בחשבון: את התאמת התאורה לחלל מבחינת כמות אור, את הגוון האור שתרצו, את צבע גוף התאורה ואת העיצוב הכולל שלה מבחינה ויזואלית.
פרמטרים אלו יוכלו לסייע לכם בבחירה, אך כמובן שמומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע בתחום.

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

עקבו אחרינו