מנורות תקרה באזור רעננה

מנורות תקרה באזור רעננה

נושא התאורה בעת עיצוב הבית עולה לא מעט פעמים, מכיוון שידוע וברור לכל כי תאורה הינה חשובה בבית, הן מבחינה הנראות הכוללת של החלל והן מבחינה פרקטית.
תאורה היא פריט דומיננטי ולה השפעה רבה על חיינו, היא יכולה להשפיע על מצב רוחנו, על יכולת הריכוז שלנו, על האווירה בבית ובכלל.

כיום, בעזרת עיצוב תאורה בצורה נכונה בשילוב מנורות תקרה באזור רעננה ובכלל, ניתן לשדרג בצורה משמעותית את ההרגשה הכללית בבית ואת נראות החלל.

מהן מנורות תקרה ומה חשוב לשים לב טרם רכישתם?
מנורות תקרה יכולות להיות במגוון שלם של סגנונות, החל מפלורוסנטים צמודים אותם אנו מכירים עוד מהעבר הרחוק, לדים המשולבים בקירות גבס, ספוטים, שנדלרים מרהיבים המשתלשלים מהתקרה, גופי תאורה מרהיבים, נופלים או צמודים לתקרה ועוד רבים וטובים. חשוב להבין כי תאורה היא אחת האלמנטים המשפיעים ביותר על נראות של כל חלל באשר הוא, לכן אם אתם מעוניינים לשדרג את חלל הבית, בראש ובראשונה, מומלץ להתחיל ברכישת מנורות תקרה באזור רעננה אשר יקנו לחלל הבית מראה מרהיב ביופיו.
טרם רכישת מנורות תקרה, חשוב לשים לב לכמה דברים: ראשית יש להתאים את צבע התאורה לסוג החלל הרצוי, יש לשים לב לעוצמת התאורה, על המראה העיצובי של גופי התאורה וכמובן על התאמת התאורה לשאר האלמנטים בחלל.

תכנון מקדים של מנורות תקרה
בעת עיצוב ותכנון הבית מחדש או בעת שיפוץ, חשוב לקחת בחשבון מספר פרמטרים הקשורים לתאורה, כך תקבלו את התוצאות הרצויות וכמובן חלל מואר ומרשים.
בואו נראה מהם הפרמטרים החשובים:

תכנון מקדים של גופי התאורה – כבר בשלבי השיפוץ הראשוניים של הבית או של בניית הבית מחדש, רצוי לתכנן ולבצע נישות מתאימות לתאורה, כמו למשל – הנמכות גבס, תשתיות, שמירה על קו עיצובי אסתטי בכל הקשור לחוטים וחיבורי חשמל ולקחת בחשבון את נראות גופי התאורה בעת השתלבותם בחלל.

גוון התאורה בחלל – לגוון יש משמעות רבה על נראות החלל כולו, כך שיש לקחת בחשבון טרם הרכישה את סוג האור שהם מנפיקים בחלל.
חשוב לציין בנושא זה, כי לכל חלל יש להתאים את גוון התאורה המתאים, את כמות האור שיש לפזר ועוד.

חיסכון בחשמל – בתכנון נכון של התאורה, תוכלו לחסוך משמעותית בצריכת חשמל עתידית, כך שתוכלו לגשת לחנויות המציעות מנורות תקרה באזור רעננה ולהתייעץ עמם בנושא זה.

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

עקבו אחרינו