מנורות גן

מנורות גן

תאורת גן, היא אחד האלמנטים הבולטים ביותר בגינה ולה יש משמעות רבה בחווית הישיבה או האירוח בגינה.
לכן, כאשר ניגשים לחנות מנורות גן, חשוב להכיר היטב את האופציות הרבות שיש בשוק – ויש לא מעט.

תאורה אצילית, פרקטית עם טכנולוגיות ייחודיות

בחנות למנורות גן תוכלו למצוא מגוון רב של גופי תאורה לגינה, החל מתאורה חזקה שתשמש אתכם לאירוח חברים ובני משפחה בגינה, ועד תאורה רכה ורומנטית שתאפשר לכם לשבת בנוחות בגינה בשעות ערב וליהנות מהירוק סביב לצד תאורה רכה ומודרנית. כמובן שהכל עניין של בחירה וכיצד תרצו את האווירה בגינה שלכם, אך אם אתם מתלבטים, תוכלו לבחור כמה אופציות ולהדליק את התאורה הרצויה בכל זמן נתון. לדוגמא – תוכלו לבחור תאורה חזקה מרכזית שתאיר באזור של פינת הישיבה בגינה ותאורה נוספת של לדים או ספוטים שיאירו בגוונים שונים את הצמחייה בגינה לקבלת מראה מיוחד ורך.

Standing lighting, maybe a lantern hanging on a wall?

הטכנולוגיה המתקדמת בתחום מנורות גן לא עושה לנו את החיים קלים, הרי ישנם מאות דגמים של גופי תאורה לצד עוצמות אור שונות, כך שמצד אחד הבחירה היא קשה, אך מצד שני תוכלו לבחור בדיוק מה שאתם רוצים.
אז איך מתחילים?
ראשית, עליכם לבחור בגופי תאורה המתאימים בקפידה לגינה שלכם מבחינה עיצובית, כך שאם יש ברשותכם גינה בעיצוב כפרי תוכלו לבחור עששיות מיוחדות אותן תוכלו לתלות על הקיר בגוונים חמים, שיאפשרו לכם לקבל סינרגיה מושלמת בין האלמנטים השונים בגינה.
אך אם יש ברשותכם גינה מעוצבת בסגנון קלאסי, תוכלו לבחור גופי תאורה בעיצובים קלאסים, יותר בגוונים בהירים ולבחור את גוון האור הרצוי.

מעבר לגופי התאורה המפוזרים בחלל הגינה, תוכלו למצוא גם תאורה שאותה תוכלו לשלב בשביל הכניסה לבית, אם זה בצידי השביל כמנורות עומדות, אם זה מנורות שקועות בתוך הרצפה ועוד מגוון רב של אפשרויות נוספות. 
בנוסף, תוכלו לבחור תאורה מרשימה בגוונים צבעוניים שתאיר על הצמחייה בגינה, אם אלה נורות ספוטים בגווני ירוק שיאירו על העצים בגינה ויקנו לגינה מראה ירוק מרגיע, או תאורה בגוונים של הפרחים, על מנת להגדיש את היופי של הצמחייה ולקבל מראה יוקרתי.

מסתבכים? פנו לחנות מנורות גן וקבלו ייעוץ

A store for garden lamps in Kfar Saba offers you all the lighting solutions for the garden under one roof, so that you can enjoy the wide range.
In the store you will find lighting consultants who will be at your disposal and advise you on how to choose perfect lighting for your garden

Enter the catalog of garden lamps

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

עקבו אחרינו