גופי תלייה – עיצובים בחלל

גופי תלייה – עיצובים בחלל

איכות החיים המערבית נמצאת בעלייה מתמדת וכך גם תחום התאורה. אם עד לא מזמן היה הקונה הממוצע צריך לבחור מתוך שניים, שלושה או חמישה סוגים של גופי תאורה לכל היותר הרי שכיום העושר העיצובי, המבחר האינסופי והמגוון העצום של סגנונות התאורה – כולם הופכים את חללי הפנים הביתיים לחוויה מרשימה ואישית, המותאמת לכל לקוח, מטרה או שימוש בהתבסס על מאפיינים שונים ומגוונים: מראה, סטייל, סוג התאורה, עצמת התאורה, דגם, חומר גלם, צבע, מיקום ועוד מאפיינים רבים.

גופי תלייה לתאורה אינם מהווים אלמנט חדש בעולם התאורה אולם ניכר כי בשנים האחרונות הם הופכים שינוי מהפכני של ממש ומהווים חלק עיצובי ותרומה משמעותית להכנסת סטייל לכל חלל בו הגופים משולבים. בין שמדובר במשרד או באולם, בחלל תצוגה או במסעדה, במלון או בבית פרטי, בבתי יוקרה או בגינה – הרי שמיקומם של גופי תלייה ביצירת האווירה המקומית הינו דומיננטי ומשמעותי ביותר. בכוחו של גוף תלייה להפוך את השטח שתחתיו לאינטימי יותר או "רועש" יותר, אישי או ציבורי, מרכזי או שולי.

כוחו של האור

האור הוא הגורם המאפשר לנו לראות את האלמנטים שמולנו אולם למעשה – האור הוא גם האלמנט המעצב את האובייקטים כפי שהם נתפסים במוחנו. כל סוג של אלומת אור יכולה הלכה למעשה לשנות ממש את מראה החדר/ החלק המואר! בעוד שאור נוגה ועדין ייצור בחדר אווירה רומנטית ופסטורלית הרי שאור חזק ייצור אווירה דינאמית ומלאת חיים, ערנית ועשירה באנרגיות של חיות וויטאליות. תאורה בצבעים שונים בשילוב רהיטים מסגנונות שונים יכולה להיות האחראית ליצירת תפאורה של ממש בביתכם.

תודות למגוון הקיים כיום בתחומי התאורה המיועדת לבתים פרטיים ולבתי יוקרה, למשרדים ולאולמות, למסעדות ולחברות – ניתן למצוא סגנונות עשירים ומרובים של גופי תלייה. ביניהם גופי תלייה בסגנון כפרי או עירוני, הייטקיסטי או מסורתי, מודרני, פוסט מודרני או קלאסי ועוד מגוון רחב של עיצובים מסוגים שונים. התקנת מנורות התלייה מצריכה התמצאות בתחום גופי תלייה וכן הבנה בענף התאורה. אנחנו ב- T&R תאורה מלווים את לקוחותינו לכל אורך התהליך – משלב החזון ועד הגימור האחרון בבית.

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

עקבו אחרינו