מנורות תלייה


על מנת ליצור סינרגיה מושלמת בין התאורה ליתר האלמנטים בחלל, חשוב ביותר לבחור תאורה בצורה נכונה, כזו שתאפשר לכם ליהנות גם מעיצוב מרשים בחלל וגם מתאורה מדויקת המתאימה לאופי החלל בביתכם.
חשוב לציין כי לכל חלל בבית מותאם סגנון שונה של תאורה, הרי התאורה בחלל הסלון לא תהיה זהה לתאורה בחדר השינה או במסדרון, לכן יש צורך להכיר היטב את כל האופציות העומדות לרשותכם כדי לבצע בחירה נכונה של גופי התאורה ושל גווני האור המותאמים לכל חלל.

TLIA TAMPO SIX


אחת האופציות הפופולריות שהתפתחו בשנים האחרונות בתחום התאורה הן – מנורות תלייה, כמובן שהן מוכרות לנו עוד מהעבר הרחוק ומבתי מלוכה בהם היו מותקנים שנדלירים יפיפיים מהתקרה, אך לצד השנדלירים המוכרים לנו ניתן למצוא מגוון מנורות תלייה המותאמים גם לחללים קטנים יותר כמו – לפינת האוכל, למסדרונות, לשולחנות בר גבוהים במטבחים חדשניים, לפינות עבודה, לאמבטיה ולכל מקום אחר רצוי בחלל.


מהן מנורות תלייה וכיצד ניתן לשלב אותן בצורה מיטבית בחלל?

מנורות תלייה הן מנורות המשתלשלות מהתקרה והן בעלות אופי מיוחד משלהן, כיוון שביחס לנורות שקועות הן בולטות בחלל שבו הן נמצאות, לכן חשוב להקפיד לבחור מנורות בעיצובים המתאימים בקפידה לאופי החלל.
לרוב, מנורות אלו הן אינן בודדות, הן מגיעות ככמה גופים הצמודים זה לזה או כמנורת שנדליר המכילה כמה מנורות יחד המפיצים אור חזק החלל, אך כמובן שניתן לשלב גם כמה גופים בודדים זה לצד זה כמו למשל – שלושה גופי תאורה המשתלשלים מהתקרה בפינת האוכל ומאירים את כל חלל השולחן.
בחנות למנורות תקרה תוכלו למצוא מבחר רב של מנורות, חלקן מתאימות לחלל הסלון ומפיצות עוצמה מרובה של אור בהתאם לגודל החלל, אם זה לחדר השינה שאז יש צורך בתאורה רכה יותר, לחדרי ילדים שאז ניתן למצוא גופי תאורה עם עיצובים מיוחדים שילדים אוהבים, לחלל המטבח שאז יש צורך בתאורה ממוקדת יותר וכך הלאה לגבי יתר החללים בבית.

TLIA TAMPO AKRIL


חשיבות בחירת מנורות תלייה בחלל

כאשר מדברים על בחירת מנורות תלייה, אין מקום לפשרות ועליכם לגשת לחנות מנורות תלייה בכפר סבא אשר מציעה מבחר רב של דגמים, כך תוכלו לרכוש בחנות אחת תאורה לכל חלל הבית. כאשר בוחרים מנורות תלייה, חשוב לקבל ייעוץ אישי על ידי יועץ תאורה, כיוון שיש לא מעט סוגי תאורה לצד מגוון עוצמות אור וגוונים, כך שיש צורך לבחור תאורה מדויקת לכל חלל.
זאת תוכלו לבצע על ידי יועץ תאורה אשר מציעה עבורכם חנות למנורות תלייה בכפר סבא המחזיקה ברשותה יועצים המכירים היטב את התחום ויספקו לכם שירות אישי.

היכנסו לקטלוג מנורות תלייה