גופי תאורה למטבח


אם כך לצורך שדרוג המטבח או בנייתו מחדש, עליכם לדאוג לכל נושא התאורה עוד בשלב התכנון הראשוני, כדי לקבל כמה שיותר תאורה בחלל וכמובן גם לדאוג לתאורה טבעית על ידי אור השמש, על ידי בחירה חלונות מתאימים.

אז איך מתחילים ועל מה כדאי לשים דגש?
המטבח הוא המקום הכי משפחתי בבית ובו אנו מבלים  לא מעט שעות וניתן לומר כי בבתים רבים המטבח הוא פתוח ובו יש בר או שולחן ועליו ניתן לשבת בכיף וגם להכין שיעורי בית עם הילדים, כך שאנו נמצאים בו לא מעט זמן.  
בשל היותו מקום בעל תפקידים כל כך מגוונים חשוב לייחס חשיבות רבה לנושא התאורה, הן מבחינת עוצמת האור, גוון האור, מיקוד האור במקומות ספציפיים והן מבחינת בחירת גופי תאורה למטבח בכפר סבא.
מטבחים בעיצובים מודרניים של היום מאופיינים בשתי צורות עיקריות: מטבח המעוצב עם אי עבודה במרכז או מטבח עם שולחן וכסאות המיועד לארוחות קלילות.  

תאורה למטבח בהוד השרון צריכה להיות מבוססת על אור טבעי, אך כמובן שהיא זקוקה לחיזוק של גופי תאורה שיקנו לכם חלל נוח לעבודה על ידי גופי תאורה בכפר סבא אשר מקנים לחלל אור המאפשר לכם עבודה נינוחה ובטוחה.
בחנות גופי תאורה תוכלו למצוא שפע של אופציות כמו - גופי תאורה תלויים, גופי תאורה שקועים, ספוטים, פלורסנטיים, גופי תאורה צמודי תקרה, מנורות לד במגוון צבעים ובכלל מגוון סוגי תאורה אחרים.
מה שחשוב בעת הבחירה הוא - לדאוג לתאורה ממוקדת שתאיר עבורכם מקום ספציפי מבלי שיהיה עליו צל.

מגוון אפקטים של תאורה
החוכמה בעיצוב מטבח  היא – לבחור גופי תאורה למטבח בצורה נכונה ולשלב אותם בצורה שייצרו אפקט מיוחד, וזאת תוכלו לבצע על ידי התקנת נורות לד אשר ממוקמות מתחת למדפי המטבח שיאירו את הדלפק או כל חלל אחר שתרצו שהוא יהיה מואר. גופי תאורה לדים, הם למעשה שקועים בתקרה והם כמעט ולא נראים לעין, כך שהם מפיצים תאורה ממוקדת ולא יוצרים צל.
דבר נוסף שיוצר אפקט הוא - תאורת אווירה.
תאורה זאת מפיצה אור חזק בחלל, אך כמובן בעוצמה מתאימה ובהתאם לגודל החלל.
תוכלו למקם כמה גופי תאורה קטנים יפים בעלי עוצמת אור נמוכה וגוף תאורה חזק ופשוט לבחור בעוצמה על פי הצורך.

3.5

בחנות תאורה בהוד השרון תוכלו למצוא מגוון גופי תאורה אשר מתאימים בקפידה לחלל המטבח, כך שנותר לכם להגיע ולבחור את התאורה הרצויה.